Hakkımızda

Nasıl AKSOY MERMER Olduk ?
 

Çeyrek Asıra Yaklaşan Tecrübesi İle..

25 yılı aşan tecrübesi ile sektörde hizmet veren ve kendi mermer ocağı da olan AKSOY MERMER, Kaliteli malzeme ve uygulama konusundaki tecrübesi ile mutlu müşteri odaklı çalışmaya devam ediyor. Mimari kadrosuyla sadece mermer ve ıslak yüzeyler değil tüm yapı, tadilat ve anahtar teslim işler de hizmet vermektedir..

Hakkımızda


Sed ultrices nisl velit, eu ornare est ullamcorper a. Nunc quis nibh magna. Proin risus erat, fringilla vel purus sit amet, mattis porta enim. Duis fermentum faucibus est, sed vehicula velit sodales vitae. Mauris mollis lobortis turpis, eget accumsan ante aliquam quis.

Curabitur sed iaculis dolor, non congue ligula. Maecenas imperdiet ante eget hendrerit posuere. Nunc urna libero, congue porta nibh a, semper feugiat sem. Sed auctor dui eleifend, scelerisque eros ut, pellentesque nibh. Nam lacinia suscipit accumsan. Donec sodales, neque vitae rutrum convallis, nulla tortor pharetra odio, in varius ante ante sed nisi. Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ut tortor a orci fermentum ultricies.


Suspendisse et ultrices mi. Fusce fringilla non, dictum orci. Nunc tristique senectus et nisl mollis consectetuer. Aenean.


Rakamlarla Biz